Blog pozwałemBank – pierwsze urodziny!

Blog pozwałemBankCałkiem o tym zapomniałem, ale dzisiaj przypomniałem sobie, że kilka dni temu minął rok od kiedy postawiłem bloga. Dokładnie 8 kwietnia 2013 pojawił się pierwszy wpis. Mam nadzieję, że informacje, które staram się umieszczać na blogu, są dla Was przydatne. Blog powstał z myślą o nabitych w mBank, ale z czasem pojawiły się wpisy poświęcone klientom innych banków, którzy mają podobne problemy jak klienci mBanku. Staram się także pisać o klauzulach niedozwolonych zawartych w umowach kredytowych waloryzowanych kursem waluty CHF oraz zamieszczać wyroki dotyczące tych klauzul. Z uwagi na to, że klauzul niedozwolonych w umowach jest trochę :-) , a procesy sądowe w sprawie kredytów hipotecznych CHF wytoczone bankom przez klientów (w tym także mój) nadal trwają oraz szykują się kolejne, nie zanosi się na to, żeby blog pozwałemBank miał nagle zniknąć z sieci :-) .

Nie ukrywam też, że lektura bloga, oprócz zwiększenia świadomości kredytobiorców w zakresie niezgodnych z prawem zapisów umów kredytowych CHF, ma zachęcić niezdecydowanych kredytobiorców (nie tylko nabitych w mBank) do podjęcia prawnych kroków w celu np. odzyskania swoich bezprawnie pobranych przez bank pieniędzy czy też ,,usunięcia” z treści umów niedozwolonych postanowień umownych.

Trzymajcie kciuki za tych, którzy zdecydowali spotkać się na sali sądowej z bankiem i nie dajcie się im strzyc jak barany! Z bankiem można wygrać :-) .

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najnowszych wpisach na blogu możesz zapisać się do newslettera (po prawej stronie ekranu) albo dołącz do pozwałemBank na facebook’u!

Udostępnij ten wpis swoim znajomym na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Blogger.com
 • LinkedIn
 • RSS
 • Twitter
 • Wykop
 • Kciuk.pl
 • email

5 myśli nt. „Blog pozwałemBank – pierwsze urodziny!

 1. Witajcie
  Proces zbiorowy się zakończył. Jak widzę, spóźniłem się. Czy planowane sa kolejne, moze coś wiadomo komuś? Czy jeżeli jest wyrok sądu w pozwie zbiorowym to daje on jakieś wytyczne dla pozostałych klientów związanych z umową np. bank powinien wszystkim , których zapis dotyczy zmienić i wyrównać (zwrócić) pobrane nieuczciwie odsetki etc…?? Bedę wdzięczny za odpowiedź

 2. Z okazji urodzin Wszystkiego NAJ… a najwięcej pozytywnych wieści na temat wyroków przeciwko bankom, które okradają swoich klientów.
  100 lat nie życzę bo mam nadzieję, że doczekamy czasów kiedy nie będzie trzeba pisać o tego typu sprawach :) , a te które się toczą skończą się szybko i z pozytywnym skutkiem dla poszkodowanych.
  Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów :)

 3. Spóźnione ale szczerze..
  Wszystkiego Najlepszego..
  Dziękuję w swoim imieniu za tak szeroką wiedzę z której mogę skorzystać w trakcie trwającej naszej sprawy..
  Wiedza którą Pan opisuje jest niezastąpiona;-)
  Pozdrawiam,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>