BRE Bank nie chce ugody, ale ma pozew.

ugody nie będzie nabici w mBankTak jak przewidywałem BRE Bank (mBank) odrzucił moje zawezwanie do próby ugodowej. W sądzie nawet nie pojawił się przedstawiciel BRE Banku. Ograniczyli się do wysłania pisma do kancelarii radcy prawnego, że nie widzą możliwości ugody. Trudno, płakać nie będę, bo w sądzie leży złożony pozew przeciwko BRE Bank, a jego głównym celem jest ostateczne sądowe wyjaśnienie po czyjej stronie jest racja. Czy BRE Bank złamał prawo umieszczając klauzule niedozwoloną dot. zmiany wysokości oprocentowania kredytu i dzięki temu zawyżał odsetki od kredytu? Jestem o tym przekonany, teraz potrzebuję potwierdzenia tego przez sąd. Zatem następnym razem spotkamy się już w komplecie :-) , a BRE Bank nie będzie miał wyboru i będzie musiał odpowiedzieć na kilka prostych pytań :-)

4 myśli nt. „BRE Bank nie chce ugody, ale ma pozew.

  1. Witaj jak napisać do banku zawezwania do próby ugodowej czy mógłbyś podpowiedzieć .Dzięki .Od czegoś muszę zacząć

  2. Hej, tez mam chęć złożyć pozew przeciwko mBankowi. Czy mógłbyś na emaila podesłać jakis namiar na siebie bo chciałby pare rzeczy dopytać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>