Nabici w mBank i pozew zbiorowy powracają! Sad Apelacyjny w Łodzi wyda wyrok.

nabici w mBank pozew zbiorowyPozew zbiorowy (największy jak do tej pory w polskiej bankowości i chyba jeden z większych w całej krótkiej historii tej instytucji w Polsce) powróci już za niecałe 2 tygodnie na czołówki gazet! To będzie Wielkanocny news. Sprawa 1247 klientów stanie na wokandzie Sądu Apelacyjnego w Łodzi. Tych, którzy nie wiedzą o co kaman w sprawie określanej ,,nabici w mbank” odsyłam tutaj. Sam jestem jednym z nich, tylko że sprawiedliwości postanowiłem dochodzić w drodze pozwu indywidualnego. Sam pozew zbiorowy i wygraną nabitych w mBank w I instancji opisywałem parę miesięcy temu, a jeśli ktoś jest zainteresowany treścią wyroku może go pobrać. Poza porażką w tym przypadku mBank przegrywa także w sprawach indywidualnych. Prawomocne wyroki do pobrania w zakładce – klauzule niedozwolone/zmiana oprocentowania-nabici w mBank.

Czasu do rozprawy pozostało niewiele zatem ogłaszam ankietę, która trwa do 16 kwietnia. Pytanie jest proste. Czy nabici w mBank dokopią mBankowi w II instancji? GŁOSUJCIE !!! Ankieta jest po prawej stronie. W poprzedniej ankiecie (pozew zbiorowy – wyrok w I instancji) 84% głosujących zagłosowało za zwycięstwem kredytobiorców.

Ja już zagłosowałem. mBankowi życzę przegranej w apelacji. Jeśli się tak stanie, to pozew zbiorowy zapewni mbanksterom darmową reklamę przez najbliższe dni po wyroku, a pozostałych niezdecydowanych (ponad 20 tys. kredytobiorców ,,starego portfela CHF”), mam nadzieję, zachęci do zawalczenia o swoje pieniądze bezprawnie pobierane przez mBank poprzez zawyżanie rat kredytowych.  Nabici w mBank, trzymam za Was kciuki! Pozew zbiorowy zatopi mBank w Łodzi! Żarna wymiaru sprawiedliwości mielą powoli i długo, ale skutecznie.

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najnowszych wpisach na blogu, możesz zapisać się do newslettera (po prawej stronie ekranu) albo dołącz do pozwałemBank na facebook’u!

Jeśli informacje, które uzyskałeś na blogu okazały się przydatne, przekaż DAROWIZNĘ w celu utrzymania oraz dalszego rozwoju bloga pozwalemBank.pl. Liczy się każda złotówka! Więcej o zasadach działania pozwalemBank.pl TUTAJ.
 

Udostępnij ten wpis swoim znajomym na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Blogger.com
 • LinkedIn
 • RSS
 • Twitter
 • Wykop
 • Kciuk.pl
 • email

10 myśli nt. „Nabici w mBank i pozew zbiorowy powracają! Sad Apelacyjny w Łodzi wyda wyrok.

 1. A kiedy zaczynamy zapisy na kolejny pozew zbiorowy przeciwko mzlodziejom np w sprawie spreedu i innych niedozwolonych zapisów w naszych umowach kredytowych??
  :) Nie spoczniemy… az zamkniemy (mbank)…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>