Kolejny prawomocny wyrok w sprawie starego portfela CHF. mBank przegrywa w sądzie!

prawomocny wyrok nabici w mBankJest nowy prawomocny wyrok! mBank (BRE Bank S.A.) po raz kolejny przegrywa w sądzie w sprawie starego portfela CHF – nabici w mBank!!! Sprawę opisywałem parę miesięcy temu, po wygraniu sprawy przeciwko mBankowi w pierwszej instancji. Nabita w mBank, Pani Ada postanowiła powalczyć z bankozaurem – jak postanowiła, tak zrobiła. Złożyła pozew i wygrała w Sądzie Rejonowym, (wyrok z dnia 28.03.2013, sygn. akt sygn. akt I C 91/12), a bankowa linia obrony poległa na całej długości.

Sprawa trafiła do Sądu Okręgowego, ten także nie miał wątpliwości i wydał wyrok na korzyść kredytobiorcy (wyrok z dnia 17 września 2013 r. sygn. akt  II Ca 716/13). Jak widać tylko w sądach można szukać sprawiedliwości w przypadku kredytów hipotecznych CHF, gdzie mBank/Multibank ewidentnie łamie obowiązujące prawo i bezpodstawnie wzbogaca się kosztem klientów. Ten wyrok także pokazuje, że pomimo podpisania aneksu do umowy i przejścia na oprocentowanie LIBOR 3m CHF + stała marża banku, warto odebrać swoje pieniądze zagrabione przez bank za okres od zawarcia umowy do momentu podpisania aneksu. Jak zabrać się do sprawy? Tutaj więcej informacji.

Oczywiście oba wyroki do pobrania na blogu pozwałemBank!

Pobierz: Wyrok i uzasadnienie sygn. akt I C 91/12

Pobierz: Wyrok i uzasadnienie sygn. akt  II Ca 716/13

Pozostałe wyroki przeciwko BRE Bank/mBank są do pobrania na blogu w zakładce niedozwolone klauzule  - zmiana oprocentowania nabici w mBank (BRE Bank S.A.)

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o najnowszych wpisach na blogu możesz zapisać się do newslettera (po prawej stronie ekranu) albo dołącz do pozwałemBank na facebook’u!

 

 

 

Udostępnij ten wpis swoim znajomym na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Blogger.com
 • LinkedIn
 • RSS
 • Twitter
 • Wykop
 • Kciuk.pl
 • email

Jedna myśl nt. „Kolejny prawomocny wyrok w sprawie starego portfela CHF. mBank przegrywa w sądzie!

 1. W 2010 roku ówczesny Polbank przyznał mi kredyt hipoteczny na zakup domu.Kurs CHF w tym banku zawsze był wyższy niz oficjalny kurs.Teraz zmieniłam i spłacam we CHF a te kupuję w kantorze , na takiej transakcji zyskuje ok 200PLN.Ciesze się,że wreszcie znaleźli sie odważni ludzie i nie dają się dalej „kiwać’
  Jak mam znaleść oszukanych przez Polbank?
  Podajcie namiary.Proszę!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>