Proces się toczy – możesz pogratulować BRE Bank/mBank przegranej (pozew zbiorowy) w I instancji!

gratulacje BRE pozew zbiorowyProces będzie zapewne jeszcze trwał, bo BRE Bank/mBank zapowiada złożenie apelacji.  Rzecznik grupy BRE Banku po wyjściu z sali tortur powiedział, że bank nie zgadza się z tym wyrokiem i będzie składać apelację – Podtrzymujemy nasze stanowisko, że BRE Bank prawidłowo wykonywał umowy kredytowe.

Rzeczniku składajcie apelację – przegracie po raz kolejny! Wszyscy czekają. Będzie kolejna okazja do pojeżdżenia po Was jak po łysej kobyle! :-)

Z racji tego, że to był historyczny dzień dla BRE Bank’u/mBank, a sam proces i rozprawa nie dały okazji błysnąć oratorskim zdolnościom wodza (sąd oddalił wniosek dowodowy na okoliczność wysłuchania prezesa), prezes Stypułkowski wystosował oświadczenie i uraczył nas nowelką z gatunku ,,opowieści letniej treści”. Nie będę was dłużej przetrzymywał. Z pewnością chcecie wiedzieć co ma do powiedzenia wodzu? Przedstawiam kolejne (ale już osłuchane) bankowe bre(na)dnie. Fragment – bo nie da się tego całego przeczytać bez chęci udania się do czarownika voodoo i rzucenia czarów na ……..eee, a może wystarczy sama laleczka i gwoździe….wybór należy do Was. Teraz wodzu:

Podtrzymujemy stanowisko, że BRE Bank prawidłowo wykonywał umowy kredytowe. W moim przekonaniu sąd nie rozważył w pełni racji obu stron i nie wziął pod uwagę faktu, że sporne umowy kredytowe były zawierane na dziesiątki lat, podczas których sytuacja na rynkach finansowych może się znacząco zmieniać. BRE Bank w umowach tzw. starego portfela stosował stosunkowo elastyczną klauzulę określania i dostosowania stopy procentowej dla kredytów w walucie obcej. Klienci tak określoną stopę akceptowali w zawieranych umowach kredytowych. Klauzula opierała się na prawie banku do określenia wysokości stopy procentowej w zależności od zmieniających się parametrów finansowych właściwych dla rynkowych warunków pozyskiwania CHF.

Klauzula rzeczywiście jest elastyczna jak guma w majtkach, szkoda że elastyczna tylko dla BRE Bank/mBank, dalej było o aferze LIBOR-owej ale tego już nie wytrzymała klawiatura mojego kompa :-)

Proces procesem, ale ja zachęcam wszystkich zainteresowanych do złożenia gratulacji mBankowi z okazji przegranej w pierwszej instancji.  Tutaj bezpośredni link:  mbank – mail Niech wiedzą, że w tych trudnych chwilach jesteśmy z nimi………. aż do końca wszystkich procesów jakie BRE Bank/mBank ma z klientami nabitymi w mBank :-)

Ja już to zrobiłem, poniżej przygotowałem dla Was kilka gotowców. Możecie je oczywiście modyfikować. Prawa autorskie są Wasze!

Nr 1

Gra­tu­luję prze­gra­nej w pozwie zbio­ro­wym! Sąd Okrę­go­wy w Łodzi wydał wyrok na korzyść 1247 klien­tów hipo­tecz­nych, któ­rzy zło­żyli pozew zbio­rowy prze­ciwko BRE Bank (mBank, Mul­ti­bank). Oby tak dalej !!!

Nr 2

Gratuluję przegranej w pozwie zbiorowym i dokopania Wam przez 1247 klientów, których chcieliście traktować jak idiotów. Trzymajcie się i składajcie apelację – przegracie po raz kolejny!

Nr 3

Gratuluję mBankowi przegranej w pozwie zbiorowym z grupą 1247 klientów! Nie idźcie dalej tą drogą i nie traktujcie klientów jak idiotów.  Czekam z niecierpliwością na Waszą apelację i kolejną przegraną.

Udostępnij ten wpis swoim znajomym na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Blogger.com
  • LinkedIn
  • RSS
  • Twitter
  • Wykop
  • Kciuk.pl
  • email

Jedna myśl nt. „Proces się toczy – możesz pogratulować BRE Bank/mBank przegranej (pozew zbiorowy) w I instancji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>